II Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami w Rzeszowie

W dniu 4.12.2023 w Collegium Humanum filii w Rzeszowie odbył się II Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych organizowany przez Fundację Aprobata. W jego organizację zaangażowała się URSS CH w Rzeszowie, pomagając przy jego organizacji oraz przygotowaniach.

Podczas warsztatów zostały poruszone aspekty z życia osób z niepełnosprawnościami w porównaniu do osób zdrowych, pokazując, że wykonują takie same czynności, poświęcają się tym samym pasjom, angażują się w takie same działania, odwiedzają te same miejsca, ponieważ mają takie same potrzeby jako człowiek i nic ich od siebie w tym aspekcie nie różni a jedynie łączy.

Patronem wydarzenia było Collegium Humanum – Szkoła Główna Menedżerska.

Galeria: https://samorzad.humanum.pl/ii-miedzynarodowy-dzien-osob-z-niepelnosprawnosciami-w-rzeszowie/

Z nieukrywanym zadowoleniem informujemy, że po raz szósty, Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Collegium Humanum, zorganizuje Dzień Dawcy Szpiku na Collegium Humanum filii w Rzeszowie.

Dziś opublikowany został 11 numer Magazynu Uczelnianego „Discipulus”, który prowadzony jest przez Koło Redakcyjne działające przy Uczelnianej Radzie Samorządu Studenckiego Collegium Humanum.

Składy Rad IV Kadencji 22.06.2024 - 30.11.2027

Prezydium 2021/2024

  1. Sebastian Krauz – Przewodniczący
  2. Mateusz Szomko – Wiceprzewodniczący
  3. Tomasz Sitek – Wiceprzewodniczący
  4. Aleksandra Pelc – Sekretarz
  5. Dorota Szela – Rzecznik Praw Studenta
  6. Julia Kozicka – Rzecznik Prasowy

Rzeszów 2024/2027

  1. Oliwia Kobylarz – Przewodnicząca
  2. Adrianna Kłuskiewicz – Wiceprzewodnicząca i Przewodnicząca Komisji Eventowej
  3. Aleksandra Pelc – Sekretarz
  4. Dorota Szela – Rzecznik Praw Studenta
  5. Mateusz Szymczyk – Rzecznik Prasowy
  6. Mateusz Straszak – Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu
  7. Sylwia Paprocka – Przewodnicząca Komisji Etyki
  8. Sonia Mikłasz – Członkini Zarządu
  9. Gabriela Słysz – Członkini Zarządu
  10. Kinga Myćka – Członkini Zarządu
  11. Katarzyna Mistecka – Członkini Zarządu

Warszawa 2024/2027

  1. Magdalena Antoniak – Przewodnicząca
  2. Aleksander Grzegorz Kacprzak – Wiceprzewodniczący
  3. Jakub Piekut – Wiceprzewodniczący
  4. Magdalena Nowicka – Przewodnicząca Komisji ds. Studentów
  5. Artur Rybacki – Członek Zarządu
  6. Sandra Niedzielska – Sekretarz
  7. Sylwia Katarzyna Kusiak – Członkini Zarządu

Wrocław 2024/2027

  1. Filip Leszczyński – Przewodniczący
  2. Mikołaj Zieliński – Wiceprzewodniczący
  3. Katarzyna Krzyszycha – Sekretarz
  4. Nikola Michaś – Przewodnicząca Sekcji Eventowej
  5. Hubert Karkos – Przewodnicząca Sekcji Starostów
  6. Sara Kotowska – Przewodnicząca Sekcji Inicjatyw Studenckich
  7. Anna Pacyna – Członkini Zarządu
  8. Bartłomiej Cieplik – Członek Zarządu
  9. Aleksandra Kotowska – Członkini Zarządu
  10. Anastazja Bielawska – Członkini Zarządu
  11. Oliwia Bąkowska – Członkini Zarządu
  12. Karol Sygierycz – Członek Zarządu
  13. Wojciech Czyżewski – Członek Zarządu
  14. Sandra Fejdasz – Członkini Zarządu

Poznań 2024/2027

  1. Robert Lijewski – Przewodniczący
  2. Maksymilian Czarnecki – Wiceprzewodniczący
  3. Aleksandra Chmielewska – Sekretarz
  4. Mariusz Omieczyński – Członek Zarządu
  5. Joanna Jaskuła – Członkini Zarządu
  6. Karolina Briańska – Członkini Zarządu
  7. Gabriela Małagocka – Członkini Zarządu
  8. Eliza Żymałkowska – Członkini Zarządu
  9. Przemysław Bączkowski – Członek Zarządu
  10. Weronika Bielawska – Członkini Zarządu